تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 می 2024 - 10:18
کد خبر : 11134

،امیر هوشنگ بابامرادی خبر داد:

برگزاری دوره دیجیتال بازاریابی و گردشگری خلاقانه در اروند

برگزاری دوره دیجیتال بازاریابی و گردشگری خلاقانه در اروند

مدیر توسعه گردشگری و ‌ميراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری دوره های آموزش بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه با همکاری معاونت گردشگری وزارت‌ميراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری «مناطق آسیا» ،امیر هوشنگ بابامرادی با اشاره به اینکه پس از رایزنی با مسئولان و

مدیر توسعه گردشگری و ‌ميراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری دوره های آموزش بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه با همکاری معاونت گردشگری وزارت‌ميراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «مناطق آسیا» ،امیر هوشنگ بابامرادی با اشاره به اینکه پس از رایزنی با مسئولان و کارشناسان گردشگری وزارت میراث فرهنگی، برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه جهت حوزه گردشگری در منطقه آزاد اروند در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: بر اساس سیاست های اتخاذ شده مبنی بر آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه صنایع دستی و گردشگری، سرمایه گذاری در این حوزه با برگزاری کلاس های ویژه به صورت مستمر توسط مدیریت توسعه گردشگری و صنایع دستی، اجرایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: با همین رویکرد دوره دیجیتال بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه به مدت دو روز( ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه )با حضور اساتید بنام کشوری برای فعالین و هنرمندان حوزه گردشگری به صورت رایگان با همکاری معاونت گردشگری وزارت‌میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

بابامرادی ضمن تأکید بر این مهم که در سال های اخیر روش های بازاریابی نوین رونق زیادی پیدا کرده است، افزود: به دلیل استقبال فراوان برای فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ، دوره های مختلف برای آشنایی و آموزش این روش بازاریابی ارائه شده است که بنا داریم جهت رونق کسب و کار فعالین حوزه گردشگری در منطقه، آموزش های لازم در این خصوص را ارائه دهیم.

مدیر توسعه گردشگری و ‌میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، اذعان داشت: آموزش دوره دیجیتال مارکتینگ امری تخصصی است که جامعه هدف آن گروه های استارتاپی، کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی هستند که می بایست به صورت تئوری و عملی آموزش داده شوند تا با رویکردی نو به سمت بازاریابی نوین بشتابند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.